Jan Bakker trapt 2025 af
Traditiegetrouw luiden we bij Jan Bakker op de eerste zaterdag gezamenlijk het nieuwe jaar in. En ook dit jaar was de Nieuwjaarsbijeenkomst weer een succes. Onder het genot van warme snacks werd er volop bijgepraat over de afgelopen feestdagen en voornemens voor het komende jaar.
Naast de onderlinge gezelligheid was daar ook het moment van het uitreiken van de nieuwjaarspakketten: een mooi, uitgebreid vleespakket en onze jaarkalender. Het extra geschenk, een Bricks bouwpakket van een Jan Bakker auto naar keuze, wordt door vertraging in de decembermaand op een later tijdstip uitgereikt.
Als familiebedrijf hechten we grote waarde aan dit soort bijeenkomsten. Het zijn momenten waarop onze chauffeurs, vertegenwoordigers, planners en collega’s van kantoor en melkvee- en landbouwbedrijven elkaar persoonlijk kunnen spreken en kennis kunnen maken met nieuwe gezichten in het bedrijf. Jaarlijks komen we een aantal keren samen, zoals op onze Klets en Snack times, het Zomerfeest en het Sinterklaas-/Eindejaarsfeest.
In 2025 komt daar een bijzonder ontmoetingsmoment bij: het 40-jarig bestaan van het bedrijf Jan Bakker, dat we met onze collega’s en relaties hopen te mogen vieren op 4 oktober.